Pošlete nám své portfolio nebo pár ukázek vaší práce na kariera@dioptraoptik.cz.

🌞 Připravte se na léto s novou kolekcí slunečních brýlí! 🌞

Naše široká nabídka zahrnuje špičkové značky jako Polaroid, Guess, Invu, Christie, Gant, Harley Davidson, Ray Ban, Carrera, Gigi Studio, Marc Jacobs a Horsefeathers. Tyto sluneční brýle kombinují moderní design s kvalitní UV ochranou, což zajišťuje 100% ochranu a styl. Připravte se na léto, dovolené nebo kulturní akce s našimi trendy slunečními brýlemi, které jsou dostupné ve všech našich optikách. Navštivte nás a najděte si svůj dokonalý kousek!  

HOYA EnRoute – Vynikající volba pro řidiče. Nyní se slevou -35%. 🛣️👓

Dobré vidění na cestách je klíčem k bezpečné jízdě. Brýlové čočky EnRoute od HOYA jsou speciálně navrženy pro řidiče. Díky technologii HOYA TrueForm Design a speciálnímu Drive AR filtru, který snižuje odrazy a oslnění, si užijete jasnější vidění i za špatných světelných podmínek.
Čočky EnRoute jsou dostupné ve dvou variantách: jednoohniskové a progresivní. Progresivní čočky EnRoute zajišťují plynulé přechody mezi pohledy na vozovku, palubní desku a zpětná zrcátka. Navštivte naši optiku a využijte slevu -35 % na brýlové čočky EnRoute!
Akce trvá do 31.7.2024 na všech našich optikách kromě outletu v Hradci Králové.

 

Jarní slevy v pestrém stylu. Získej slevu -500 Kč na nákup obruby značky Visible!

Jaro je tady a s ním i naše lákavá nabídka na výhodný nákup obrub značky Visible! Neodolatelná sleva -500 Kč na obruby od značky Visible vám přináší nejen kvalitu, ale i barevnou pestrost pro váš každodenní look. Staňte se středem pozornosti s unikátním stylem, který nabízí právě Visible.
Sleva -500 Kč se vztahuje na všechny modely obrub v původní ceně od 2 090 Kč.
Akce trvá do 30.6.2024 na všech našich optikách kromě outletu v Hradci Králové.

 

Kontaktní čočky 1+1 ZDARMA. 👀

 

K nákupu sférických kontaktních čoček Ultraflex® Premier získáte zdarma jednodenní zkušební čočky Ultraflex® Plus 1 Day. Platí i na privátní značky Biofinity + Clariti, Medivue Premier + Medivue Clear, Ultraflex Premier + Ultraflex Plus. Akce platí  do 31. července 2024. Nezmeškejte to a zastavte se na vybraných optikách ještě dnes! Foto produktů je ilustrační.

✨ Sleva -35% na samozabarvovací skla + skla s ochranným filtrem. ✨

Speciální nabídka -35% na samozabarvovací skla + skla s ochranným filtrem právě teď na všech našich pobočkách. Užijte si pohodu bez kompromisů s nejodolnější povrchovou úpravou na světě a pořiďte si samozabarvovací brýlová skla za výhodnou cenu. Samozabarvovací skla mají výhody brýlí 2 v 1, aniž byste museli dělat kompromisy. Navíc je nyní můžete v naší optice sehnat s atraktivní slevou. Platí na skla ve všech materiálech, designech, povrchových úpravách, sportovních i multifokálních. Ideální volba pro neomezený životní styl. Ideální volba i pro brýle do auta nebo práce u počítače. Měření zraku ZDARMA při kompletní zakázce. Akce trvá od 1.3 – 30.6.2024. Více informací a podmínky na prodejnách.

 

✨ Sleva -35% na samozabarvovací skla + sleva -35% na vybrané obruby. ✨

Speciální nabídka -35% na samozabarvovací skla + sleva -35% na vybrané obruby v naší outletové prodejně v Hradci Králové. Užijte si pohodu bez kompromisů s nejodolnější povrchovou úpravou na světě a pořiďte si samozabarvovací brýlová skla za výhodnou cenu. Samozabarvovací skla mají výhody brýlí 2 v 1, aniž byste museli dělat kompromisy. Navíc nyní můžete v naší optice sehnat vybrané brýlové obruby s atraktivní slevou. Platí na skla ve všech materiálech, designech, povrchových úpravách, sportovních i multifokálních. Ideální volba pro neomezený životní styl. Ideální volba i pro brýle do auta nebo práce u počítače. Měření zraku ZDARMA při kompletní zakázce. Akce trvá od 1.3 – 30.6.2024. Více informací a podmínky na prodejně.

 

Sleva -1000 Kč na všechny modely brýlí WOODYS.

📣 Kvalita, elegance a dokonalý styl – to vše v jednom! Zjistěte, proč jsou brýle od značky WOODYS Barcelona synonymem pro špičkový design a precizní zpracování. Nezmeškejte tuto limitovanou akci a oživte svůj vzhled brýlemi, které spojují tradici a modernu s exkluzivní slevou 1000 Kč. Akce se vztahuje na všechny dioptrické brýle a sluneční brýle na 11 pobočkách dioptra optik kromě optiky v Hradci Králové.  Neplatí pro letošní kolekci 2024.
This is default text for notification bar