Mega výprodej 30-50 % na sluneční brýle na všech našich pobočkách právě teď!

🔥 Neodolatelné slevy 30-50% vám umožní získat ty nejlepší sluneční brýle za zlomek původní ceny. Luxusní značky jako Polaroid, Ray-Ban, Oakley, Carerra nebo R2 za výprodejové ceny nyní na všech našich pobočkách dioptra optik. Vyrazte na nákupy ještě dnes a dopřejte si 100% UV ochranu a kvalitu za férovou cenu. Výprodej platí do 30.9.2023 nebo do vyprodání zásob.

30-50% sleva na ztenčená skla s nejlepší antireflexní povrchovou úpravou s indexem od hodnoty 1,6.

Slevová akce 30 – 50 % na všechna ztenčená skla s nejlepší antireflexní povrchovou úpravou s indexem od hodnoty 1,6. Víme, jak je důležitá tloušťka skel, zejména pro vyšší počet dioptrií. Ztenčená skla vypadají lépe a snižují hmotnost kompletních brýlí. Podrobnosti a konkrétní slevu na každé z našich poboček dioptra optik. Akce platí od 1.8. – 31.10.2023.

Přijďte navštívit nově otevřenou pobočku v Hradci Králové. Startuje s -50% slevami na všechna AR skla a obrubami za outletové ceny!

Vítejte v našem nově otevřeném outletu! Jsme hrdí na to, že vám můžeme nabídnout špičkové značky za férové ceny. Náš nový outlet store v Hradci Králové s garancí kvalitních  produktů za skvělé ceny neustále aktualizuje nabídku, takže se vždy máte na co těšit. Sledujte naše akční nabídky a sezónní výprodeje, abyste nepřišli o žádnou výhodnou příležitost.
Nyní akce -50% na všechna skla s AR. Akce se vztahuje na všechny typy skel včetně multifokálních, samozabarvovacích či bifokálních.

Akce 30% na samozabarvovací skla včetně multifokálních. Navíc -20% na brýlové obruby. Prodlouženo do 31.7.2023!

Slevová akce -30% na samozabarvovací skla včetně multifokálních. K tomu můžete využít navíc -20% slevu na vybrané brýlové obruby. Podrobnosti o akci na našich prodejnách.

Nově na našich prodejnách dětské brýlové čočky proti Myopii – krátkozrakosti.

Čočky MiYOSMART s technologií D.I.M.S. zpomalují progresi krátkozrakosti v průměru o 60 % a zastavují progresi krátkozrakosti. Nabízíme komplexní poradenství včetně vyšetření a zhotovení.