3.6.2018

Co o Vás prozradí barva očí.

Hnědé oči

Hnědá barva očí je nejrozšířenější barvou očí na světě – některé zdroje uvádějí hodnotu až poloviny lidské populace. Lidé s touto barvou očí jsou velmi laskaví a citliví. Nedokáží se dlouho zlobit, jsou velmi pokorní.

Zelené oči

Barva zelených očí je jednou z nejvzácnějších barev očí na světě (různé odstíny jsou vidět u albínů a lidí s heterochromií – tito jedinci mají každé oko jinak barevné). Zelená barva je obecně považována za velmi mladou, povznášející barvu a lidé s touto barvou mají tendenci přenést svou energii a soucit na ostatní kolem sebe. Pokud je někdo rozčílí, dokáží své emoce dobře ovládat. S ostatními vychází velice dobře.

Modré oči

Modrá je druhá nejčastější barva očí na světě. Pro „získání“ modrých očí je potřeba mít v rodině předka s modrýma očima. Říká se, že lidé s modrýma očima necítí bolest – mohou prý tolerovat bolest mnohem více než lidé jiných barev očí. Jsou také velmi vytrvalí a vydrží dlouhé hodiny nepohodlí, aniž by si stěžovali.

Šedé oči

Lidé se šedivýma očima jsou někdy sužováni vnitřními emocemi a často je pro ně těžké učinit racionální rozhodnutí - jsou ve svých názorech „roztěkaní“. Ale bez ohledu na to, s čím bojují, jsou to velmi silné osobnosti.

Přes všechno, co je zde napsáno a co říká věda, je důležité si uvědomit, že každý z nás je jedinečný bez ohledu na barvu očí :-).

Zdroj: http://www.color-meanings.com/what-does-your-eye-color-say-about-you/

barva očí

 


 

Naše prodejny

Jsme vám blíž. Naše prodejny najdete v několika krajích ČR.

Měření zraku

Na vybraných prodejnách je možné si nechat změřit zrak.

Partneři

Partneři a dodavatelé