3.6.2018

Hoya a.s.

Hoya Lens CZ a.s. je obchodní organizací, která dodává brýlové čočky optikům v České republice. Hoya vyvíjí a vyrábí vysoce kvalitní hoyabrýlové čočky, plastové i minerální. Za svůj inovativní přístup získala několik mezinárodních ocenění. Mimo jiné Silmo D´or, TOP OPTAiF material award.

Hoya vyrábí široký sortiment brýlových čoček v různých designech - jednoohniskové, bifokální a progresivní. Všechny designy jsou nabízeny v mnoha různých materiálech a povrchových úpravách. Určeny jsou pro zákazníky s různými finančními možnostmi a životními styly, stejně jako pro splnění všech estetických a optických požadavků.

Brýlové čočky dodávané na český trh jsou vyráběny především ve výrobním závodě Hoya v Maďarsku a v Thajsku. Všechny výrobní závody Hoya splňují nejnáročnější požadavky na kvalitu výroby, která je požadována našimi zákazníky.

Hoya Lens CZ je součástí Hoya Corporation globální společnosti aktivní v sektoru informačních technologií, zdravotnické techniky a zlepšování životního stylu.

 


 

Naše prodejny

Jsme vám blíž. Naše prodejny najdete v několika krajích ČR.

Měření zraku

Na vybraných prodejnách je možné si nechat změřit zrak.

Partneři

Partneři a dodavatelé