Špičkové obruby za polovinu ceny! Přijďte a využijte naší jedinečné nabídky sleva -50% na obruby!🔥

Připravte se na skvělý nákup! V našich optikách můžete nyní získat obruby se slevou -50%! A ne tak ledajaké. Na všech pobočkách na vás čekají samé skvělé prémiové a značkové obruby v různých cenových kategoriích aby si vybral opravdu každý. Akce platí na všechny brýlové obruby kromě letošní kolekce a musí být součástí kompletní zakázky s brýlovými skly v minimální povrchovou úpravou HVLL. Tato skla jsou odolná proti poškrábání a snižují odlesky, což zvyšuje komfort nošení. V rámci akce lze také využít i měření zdarma v rámci zakázky.
Zastavte se na některé z našich optik do 30.9.2024 a pořiďte si nové dioptrické brýle za zlomek ceny. Akce neplatí na outletvé prodejně v Hradci Králové.

🌟 Využijte naši letní akci 1+1 ZDARMA na brýlová skla s antireflexní úpravou! 🌟

🌟 Využijte naši letní akci 1+1 ZDARMA na brýlová skla s antireflexní úpravou! 🌟
Představte si, že si užíváte slunečný den venku, bez nepříjemných odlesků a s jasným pohledem na svět kolem vás. Antireflexní skla vám umožní vidět ostřeji a bez rušivých odrazů, ať už při řízení, práci na počítači nebo při procházkách v přírodě. 🌳🚗💻
✅ 1+1 ZDARMA na AR skla – Perfektní vidění za skvělou cenu!
✅ Akce se vztahuje na všechny typy skel včetně multifokálních, samozabarvovacích či bifokálních.
✅ Outletové ceny – značkové obruby, které si můžete dovolit.
✅ Garance kvalitních produktů a služeb.
📍 Outlet dioptra optik Hradec Králové (OC Atrium)

🌞 Připravte se na léto s novou kolekcí slunečních brýlí! 🌞

Naše široká nabídka zahrnuje špičkové značky jako Polaroid, Guess, Invu, Christie, Gant, Harley Davidson, Ray Ban, Carrera, Gigi Studio, Marc Jacobs a Horsefeathers. Tyto sluneční brýle kombinují moderní design s kvalitní UV ochranou, což zajišťuje 100% ochranu a styl. Připravte se na léto, dovolené nebo kulturní akce s našimi trendy slunečními brýlemi, které jsou dostupné ve všech našich optikách. Navštivte nás a najděte si svůj dokonalý kousek!  

Kontaktní čočky 1+1 ZDARMA. 👀

 

K nákupu sférických kontaktních čoček Ultraflex® Premier získáte zdarma jednodenní zkušební čočky Ultraflex® Plus 1 Day. Platí i na privátní značky Biofinity + Clariti, Medivue Premier + Medivue Clear, Ultraflex Premier + Ultraflex Plus. Akce platí  do 31. července 2024. Nezmeškejte to a zastavte se na vybraných optikách ještě dnes! Foto produktů je ilustrační.

Pošlete nám své portfolio nebo pár ukázek vaší práce na kariera@dioptraoptik.cz.

This is default text for notification bar