HOYA EnRoute – Vynikající volba pro řidiče. Nyní se slevou -35%. 🛣️👓

Dobré vidění na cestách je klíčem k bezpečné jízdě. Brýlové čočky EnRoute od HOYA jsou speciálně navrženy pro řidiče. Díky technologii HOYA TrueForm Design a speciálnímu Drive AR filtru, který snižuje odrazy a oslnění, si užijete jasnější vidění i za špatných světelných podmínek.
Čočky EnRoute jsou dostupné ve dvou variantách: jednoohniskové a progresivní. Progresivní čočky EnRoute zajišťují plynulé přechody mezi pohledy na vozovku, palubní desku a zpětná zrcátka. Navštivte naši optiku a využijte slevu -35 % na brýlové čočky EnRoute!
Akce trvá do 31.7.2024 na všech našich optikách kromě outletu v Hradci Králové.

 

Jarní slevy v pestrém stylu. Získej slevu -500 Kč na nákup obruby značky Visible!

Jaro je tady a s ním i naše lákavá nabídka na výhodný nákup obrub značky Visible! Neodolatelná sleva -500 Kč na obruby od značky Visible vám přináší nejen kvalitu, ale i barevnou pestrost pro váš každodenní look. Staňte se středem pozornosti s unikátním stylem, který nabízí právě Visible.
Sleva -500 Kč se vztahuje na všechny modely obrub v původní ceně od 2 090 Kč.
Akce trvá do 31.5.2024 na všech našich optikách kromě outletu v Hradci Králové.

 

✨ Sleva -35% na samozabarvovací skla + skla s ochranným filtrem. ✨

Speciální nabídka -35% na samozabarvovací skla + skla s ochranným filtrem právě teď na všech našich pobočkách. Užijte si pohodu bez kompromisů s nejodolnější povrchovou úpravou na světě a pořiďte si samozabarvovací brýlová skla za výhodnou cenu. Samozabarvovací skla mají výhody brýlí 2 v 1, aniž byste museli dělat kompromisy. Navíc je nyní můžete v naší optice sehnat s atraktivní slevou. Platí na skla ve všech materiálech, designech, povrchových úpravách, sportovních i multifokálních. Ideální volba pro neomezený životní styl. Ideální volba i pro brýle do auta nebo práce u počítače. Měření zraku ZDARMA při kompletní zakázce. Akce trvá od 1.3 – 30.6.2024. Více informací a podmínky na prodejnách.

 

✨ Sleva -35% na samozabarvovací skla + sleva -35% na vybrané obruby. ✨

Speciální nabídka -35% na samozabarvovací skla + sleva -35% na vybrané obruby v naší outletové prodejně v Hradci Králové. Užijte si pohodu bez kompromisů s nejodolnější povrchovou úpravou na světě a pořiďte si samozabarvovací brýlová skla za výhodnou cenu. Samozabarvovací skla mají výhody brýlí 2 v 1, aniž byste museli dělat kompromisy. Navíc nyní můžete v naší optice sehnat vybrané brýlové obruby s atraktivní slevou. Platí na skla ve všech materiálech, designech, povrchových úpravách, sportovních i multifokálních. Ideální volba pro neomezený životní styl. Ideální volba i pro brýle do auta nebo práce u počítače. Měření zraku ZDARMA při kompletní zakázce. Akce trvá od 1.3 – 30.6.2024. Více informací a podmínky na prodejně.

 

📣 Hledáme nového člena do týmu. 🦸‍♀🦸📣 

 

Hledáme optometristu / ku, který se připojí k našemu přátelskému týmu v moderní oční optice. Naše společnost má dlouholeté zkušenosti v poskytování kvalitní péče o zrak a investuje do nejmodernějších technologií, ale také do vzdělávání svých zaměstnanců, aby zajistila optimální a kvalitní péči pro své klienty.

Pozice: Optometrista / ka

Lokalita: Plzeň / Sušice / Blatná 

Úvazek: Plný úvazek, zkrácený úvazek

Náplň práce:

Provádění komplexních očních vyšetření a refrakcí.

Diagnostika a korekce refrakčních vad pomocí brýlí a kontaktních čoček.

Poskytování odborného poradenství týkajícího se péče o oči a výběru vhodných optických pomůcek.

Spolupráce s týmem na udržování vysokých standardů péče o klienty.

Požadavky:

Diplom v oboru optometrie a odpovídající certifikace.

Zkušenost v oboru je výhodou, avšak jsme otevřeni i absolventům.

Veselá a přátelská mysl s dobrými komunikačními vlastnostmi.

Nabízíme:

Možnosti profesního rozvoje a školení.

Mzdové ohodnocení na základě zkušeností a dosaženého vzdělání: 40 000.- Kč až 60 000.- Kč

Flexibilní pracovní dobu a přátelské pracovní prostředí.

Zaměstnaneckou slevu na zboží pro sebe a rodinné příslušníky.

Možnost čerpání brýlí zdarma pro sebe

Příspěvek na stravování.

Příspěvek na dovolenou

Služební automobil

Jak se přihlásit:

Neváhejte připojit se k našemu týmu a podílet se na poskytování kvalitní péče o zrak, zašlete svůj životopis a motivační dopis na email: kariera@dioptraoptik.cz

Těšíme se na Vás!

 

Sleva -1000 Kč na všechny modely brýlí WOODYS.

📣 Kvalita, elegance a dokonalý styl – to vše v jednom! Zjistěte, proč jsou brýle od značky WOODYS Barcelona synonymem pro špičkový design a precizní zpracování. Nezmeškejte tuto limitovanou akci a oživte svůj vzhled brýlemi, které spojují tradici a modernu s exkluzivní slevou 1000 Kč. Akce se vztahuje na všechny dioptrické brýle a sluneční brýle na 11 pobočkách dioptra optik kromě optiky v Hradci Králové. 
This is default text for notification bar