dioptrické brýle

Dioptrické brýle

Dioptrické brýle jsou optická pomůcka, která koriguje refrakční chyby oka a umožňuje tak lepší vidění. Mějte díky naší optice dioptrické brýle, které budou nejen funkční, ale také stylové a pohodlné na nošení. Dioptrické brýle na míru zhotovíme na dálku, na blízko, do auta či multifokální, samozabarvovací. Multifokální skla jsou perfektní variantou, která vyřeší korekci pro vidění na blízko, střední vzdálenost a dálku .

Dioptrické brýle dámské, dioptrické brýle pánské ale i dětské brýle jsou na všech našich pobočkách dostupné a připravené k úpravě na míru. 

Objevte brýlová skla s inovativními technologiemi jako například samozabarvovací skla nebo skla s různými nejodolnějšími povrchovými úpravami a užijte si komfort bez kompromisů.

Kompletně vyhotovené brýle dodáváme ve vybraných brýlových čočkách od předních českých distributorů značek Hoya a Pentax.

Co o nás říkají naši klienti

Měření zraku

Dnes jsem si byl nechat proměřit zrak. Slečna byla příjemná a profesionální. Nevěděl jsem jak přesně popsat mé problémy, ale ona naprosto přesně věděla. Takto skvělý přístup bych uvítal i v jiných obchodech kam člověk chodí. Odcházel jsem naprosto spokojený díky vyřešenému problému a těším se, až se vrátím vybrat nové brýle. Děkuji a budu všude doporučovat.

Petr Tuček

Rychlost služeb

Jsem velmi spokojená, paní jsou ochotné, vždy poradí, brýle rychle připraví buď nové nebo opravené, za mě super.

Lenka Piptova

Brýle pro děti

Už dvakrát jsme tam vybíraly brýle pro 4letou dceru – za mne super obsluha, paní moc příjemná, zvyklá pracovat s dětmi, přiměřený výběr brýlí. A navíc – vyjdete od oční doktorky a optika je hned přes chodbu!

Jitka Šupíková

Skvělá optika

Velice milé dámy, trpělivé, poradí s výběrem. Opravdu odborně změří brýle,  aby vše sedělo jak má. Při předání brýlí vše vyzkouší jak sedí a není žádný problém když potřebujete přitáhnout šroubek, upravit postraničky, vyčistit vše hned na počkání a ještě s úsměvem.

Jana Vítková

První brýle pro dceru

Navštívili jsme obchod na doporučení kamarádky a jsem spokojená. Skvělý přístup, paní poradí, vysvětlí, ukáže a doporučí, co je nejvhodnější. Dcera dostala první brýle a s nadšením zkoušela. Za mě super přístup a mohu doporučit dál!

Petra Růžičková

Nejlepší optika

Nej optika. Jezdím z Prahy pro jedinečný výběr a kvalitní služby ve spojení s velmi příznivými cenami.

5j

Ukázky brýlí z naší optiky

Naše značky

Máme dlouhými léty ověřené značky jako  Anna Hickmann, Moschino, Carrera, Blackfin, Gant, Guess, Hannah, Horsfeathers, Mondoo, Minima, Oakley, Porsche Design, Point, Ray Ban, Silhouette, Tom Ford, Tommy Hilfiger, Visible, Vogue, Woodys, Woow, William Morris.

Napište nám

Máte-li dotaz, jsme tu pro vás.

...

...

8 + 1 =

This is default text for notification bar