Sportovní brýle

Sportovní brýle

Sportovní brýle od nás jsou navrženy pro maximální ochranu očí při sportování a outdoorových aktivitách. Tyto brýle nabízejí odolnost proti poškrábání a chrání oči před slunečním zářením i větrem. Kromě toho jsou sportovní brýle navrženy tak, aby dobře seděly na obličeji a neklouzaly během pohybu.
V naší nabídce najdete široký výběr sportovních brýlí s různými funkcemi, jako jsou polarizační čočky, odolné materiály a široká pole pohledu.
Vybírejte mimo jiné z modelů značky R2, ověřené značce vrcholovými sportovci. Získáte tak i unikátní možnost výběru optického řešení nejen pro skvělou ochranu a pohodlí, ale i špičkový design, který podtrhne vaši výkonnost. Sportovní brýle vybereme a upravíme na míru vašim potřebám. Dostupné více modelů ve více barvách včetně skel s funkcí polarizace na všech našich pobočkách kromě outletu v Hradci Králové.

 

Co o nás říkají naši klienti

Měření zraku

Dnes jsem si byl nechat proměřit zrak. Slečna byla příjemná a profesionální. Nevěděl jsem jak přesně popsat mé problémy, ale ona naprosto přesně věděla. Takto skvělý přístup bych uvítal i v jiných obchodech kam člověk chodí. Odcházel jsem naprosto spokojený díky vyřešenému problému a těším se, až se vrátím vybrat nové brýle. Děkuji a budu všude doporučovat.

Petr Tuček

Rychlost služeb

Jsem velmi spokojená, paní jsou ochotné, vždy poradí, brýle rychle připraví buď nové nebo opravené, za mě super.

Lenka Piptova

Brýle pro děti

Už dvakrát jsme tam vybíraly brýle pro 4letou dceru – za mne super obsluha, paní moc příjemná, zvyklá pracovat s dětmi, přiměřený výběr brýlí. A navíc – vyjdete od oční doktorky a optika je hned přes chodbu!

Jitka Šupíková

Skvělá optika

Velice milé dámy, trpělivé, poradí s výběrem. Opravdu odborně změří brýle,  aby vše sedělo jak má. Při předání brýlí vše vyzkouší jak sedí a není žádný problém když potřebujete přitáhnout šroubek, upravit postraničky, vyčistit vše hned na počkání a ještě s úsměvem.

Jana Vítková

První brýle pro dceru

Navštívili jsme obchod na doporučení kamarádky a jsem spokojená. Skvělý přístup, paní poradí, vysvětlí, ukáže a doporučí, co je nejvhodnější. Dcera dostala první brýle a s nadšením zkoušela. Za mě super přístup a mohu doporučit dál!

Petra Růžičková

Nejlepší optika

Nej optika. Jezdím z Prahy pro jedinečný výběr a kvalitní služby ve spojení s velmi příznivými cenami.

5j

Ukázky brýlí z naší optiky

Naše značky

Na výběr je široká nabídka značek jako Under Armour, Carrera, Oakley, R2, Rudy Project.

Napište nám

Máte-li dotaz, jsme tu pro vás.

...

...

13 + 11 =

This is default text for notification bar