Dioptra optik

Poctivá optika s českými kořeny

Firma dioptra optik s.r.o. je společností s kořeny v naší matičce zemi, s českým kapitálem, řízenou českým managementem a orientovanou především na českého zákazníka.

Vznikla v květnu roku 2003 oddělením od mateřské  firmy Dioptra a.s.  – tradičního výrobce brýlových skel a optických pomůcek.

Od té doby naše oční optika obsloužila více než stovky tisíc zákazníků podle jejich potřeb na míru. Spokojenost zákazníka je pro nás prioritou, proto dbáme na kvalifikovanost našeho týmu s personalizovaným přístupem a širokou škálu doplňkových služeb.

 

Zaostřeno na váš zrak

Naším hlavním cílem je spokojený zákazník, kterému naše služby pomohou minimalizovat nevýhody spojené s oční vadou včetně pálení očí.

Každá z našich optik je zaostřena na váš zrak a poskytuje hned několik doplňkových služeb: komplexní poradenství při výběru brýlí, vyšetření zraku, aplikace kontaktních čoček a drobné i větší opravy či úpravy.

Udržujeme krok s dobou, posouváme se dál s vývojem oční vědy a aktualizujeme produktové nabídky i služby. Například multifokální skla, ať již v klasické či samozabarvovací podobě nebo progresivní novinkou pro eliminaci dětské myopie ve formě  Miyosmart čoček značky Hoya.

Naše značky a produkty

Díky dlouholetým zkušenostem víme, co je kvalitní a funkční, ale také, co sluší a poutá pozornost. Mezi naše neoblíbenější značky patří: Gant, Levi´s, Polaroid, Moschino, Carrera, Ray Ban, Carolina Herrera, Tom Ford, Max Mara, Rudy Project, Pierre Cardin, Oakley, Marc Jacobs, Woodys, Marciano, R2.

Jaké brýle jsou u nás dostupné? Dioptrické brýle dámské, dioptrické brýle pánské, brýle pro děti, sportovní brýle, ale také sportovní dioptrické brýle, kontaktní čočky včetně jejich aplikace a také kvalitní sluneční brýle s UV ochranou.  Samozřejmostí jsou kvalitní skla včetně samozabarvovacích s rozličnými úpravami na míru.

Multifokály

Uvažujete-li o multifokálních (kombinované na dálku, na počítač a do blízka) nebo kancelářských brýlích, můžete u nás vybírat z velmi široké nabídky dioptrických obrub a skel. Prvonositelům multifokálních čoček je plně k dispozici specialista.

Brýlové čočky

Kompletně vyhotovené brýle dodáváme ve vybraných brýlových čočkách od předních českých distributorů značek Hoya a Pentax. Díky těmto čočkám garantujeme kvalitní a inovativní produkty pro lepší život.

Benefity

Podporujeme benefitní programy Sodexo, Edenred, Benefity, Benefity plus, FKSP, Senior Pasy a UP – Gallery Beta.

Jako další benefity doporučujeme pravidelně sledovat naše webové stránky a sociální sítě, kde se dozvíte o akčních nabídkách jako například akce na multifokální skla nebo sezónní výprodej vybraných modelů dioptrických či slunečních brýlí.

Podporujeme

Během roku se aktivní podílíme hned na několika projektech a jsme hrdými partnery hned několika projektů. Rádi bychom zmínili spolupráci s Club Lions Plzeň ladies, kdy se společným úsilím podílíme na péči o dětský zrak formou vyšetření zraku pomocí diagnostického přístroje – autorefraktometru PlusoptiX.

Dárkové poukazy

podporujeme benefitní programy

brýle v akci

Benefitní programy

Benefity

Využijte firemní benefity od vašeho zaměstnavatele a uplatněte je při nákupu na některé z našich optik.
www.benefity.cz

FKSP

Využijte fond kulturních a sociálních potřeb efektivně a získejte tak příspěvek na nákup na naší optice.
www.fksp-priklady.cz

SENIOR PASY

Slevy a výhody pro seniory ve výši 5-50%. Podpora od 55 let.
www.seniorpasy.cz

Benefit Plus

Benefit Plus
Roztočte své body díky programu Benefit Plus a využijte je pro nákup kompletní zakázky brýlí.
www.benefit-plus.cz

Edenred

Z volnočasové poukázky Edenred můžete uplatnit svoje benefity na nákup na jedné z našich poboček.
www.edenred.cz

Sodexo

Díky Sodexo můžete využít své benefity. Hradit můžete papírovými poukázkami nebo kartou Sodexo.
www.sodexo.cz

UP - Gallery Beta

Široké využití benefitu, které lze uplatit mimo jiné i na našich optikách.
www.gallerybeta.cz

Nevíte si rady, jak využít benefitní program? Ozvěte se nám a rádi poradíme.

partnerské prodejny

Oxa Optik

www.oxaoptik.cz

HD Vision optik

www.hdvisionoptik.cz

Optika Panenka

www.optikapanenka.cz

Optika Jakešová

www.optikajakesova.cz

Kariéra u dioptra optik

Nezáleží na tom, zda jsi na začátku své kariéry nebo už máš za sebou mnoho let práce, vždy se naskytnou nové výzvy k růstu. Pokud se chceš dále rozvíjet a hledáš novou příležitost, pojď do toho s námi!

Prodávané značky

Jak to u nás vypadá

@dioptraoptik

Označte @dioptraoptik ve svých nových brýlích
a buďte díky tomu vidět

This is default text for notification bar