sLUNEČNÍ brýle

Sluneční brýle

Sluneční brýle jsou nejen módním doplňkem, ale také účinnou ochranou vašich očí před škodlivými slunečními paprsky. Vyberte si z naší kvalitní široké nabídky a užijte si nejen skvělý vzhled. Nabízíme sluneční brýle se v různých stylech a provedeních, od klasických aviatorek po moderní designy s průhlednými rámečky.

Vyberte si ty pravé sluneční brýle pro vaše potřeby a užijte si bezstarostné slunečné dny.

Sledujte naše sociální sítě a akce, kde udáváme aktuální trendy. Aktuální novinky nebo slevové akce sledujte v naší sekci AKCE.

Co o nás říkají naši klienti

Měření zraku

Dnes jsem si byl nechat proměřit zrak. Slečna byla příjemná a profesionální. Nevěděl jsem jak přesně popsat mé problémy, ale ona naprosto přesně věděla. Takto skvělý přístup bych uvítal i v jiných obchodech kam člověk chodí. Odcházel jsem naprosto spokojený díky vyřešenému problému a těším se, až se vrátím vybrat nové brýle. Děkuji a budu všude doporučovat.

Petr Tuček

Rychlost služeb

Jsem velmi spokojená, paní jsou ochotné, vždy poradí, brýle rychle připraví buď nové nebo opravené, za mě super.

Lenka Piptova

Brýle pro děti

Už dvakrát jsme tam vybíraly brýle pro 4letou dceru – za mne super obsluha, paní moc příjemná, zvyklá pracovat s dětmi, přiměřený výběr brýlí. A navíc – vyjdete od oční doktorky a optika je hned přes chodbu!

Jitka Šupíková

Skvělá optika

Velice milé dámy, trpělivé, poradí s výběrem. Opravdu odborně změří brýle,  aby vše sedělo jak má. Při předání brýlí vše vyzkouší jak sedí a není žádný problém když potřebujete přitáhnout šroubek, upravit postraničky, vyčistit vše hned na počkání a ještě s úsměvem.

Jana Vítková

První brýle pro dceru

Navštívili jsme obchod na doporučení kamarádky a jsem spokojená. Skvělý přístup, paní poradí, vysvětlí, ukáže a doporučí, co je nejvhodnější. Dcera dostala první brýle a s nadšením zkoušela. Za mě super přístup a mohu doporučit dál!

Petra Růžičková

Nejlepší optika

Nej optika. Jezdím z Prahy pro jedinečný výběr a kvalitní služby ve spojení s velmi příznivými cenami.

5j

Ukázky brýlí z naší optiky

Naše značky

Můžete vybírat mezi značkami Carrera, Gant, Guess, Oakley, Point, Polaroid, Porsche Design, Ray Ban, R2, Rudy Project, Tom Ford, Tommy Hilfiger.

Napište nám

Máte-li dotaz, jsme tu pro vás.

...

...

13 + 4 =

This is default text for notification bar