Doplňky

Doplňky

Při výběru doplňků k brýlím je důležité zvážit individuální potřeby a preference. Poskytneme a doporučíme rady abyste u nás našli to, co splňuje vaše požadavky.

U doplňků pro brýle jsou u nás dostupné speciální filtry, které mohou pomoci zmírnit nepříjemné světelné podněty z monitoru počítače nebo kancelářské zářivky. Samozřejmostí jsou také sluneční clony, řetízky na brýle, čistící spreje a hadříky, nosné kroužky či náhradní šroubky.

Nebojte se k nám dojít i s prosbou oprav či čištění. Na každé naší pobočce čistíme brýle zdarma ultrazvukem.

Co o nás říkají naši klienti

Měření zraku

Dnes jsem si byl nechat proměřit zrak. Slečna byla příjemná a profesionální. Nevěděl jsem jak přesně popsat mé problémy, ale ona naprosto přesně věděla. Takto skvělý přístup bych uvítal i v jiných obchodech kam člověk chodí. Odcházel jsem naprosto spokojený díky vyřešenému problému a těším se, až se vrátím vybrat nové brýle. Děkuji a budu všude doporučovat.

Petr Tuček

Rychlost služeb

Jsem velmi spokojená, paní jsou ochotné, vždy poradí, brýle rychle připraví buď nové nebo opravené, za mě super.

Lenka Piptova

Brýle pro děti

Už dvakrát jsme tam vybíraly brýle pro 4letou dceru – za mne super obsluha, paní moc příjemná, zvyklá pracovat s dětmi, přiměřený výběr brýlí. A navíc – vyjdete od oční doktorky a optika je hned přes chodbu!

Jitka Šupíková

Skvělá optika

Velice milé dámy, trpělivé, poradí s výběrem. Opravdu odborně změří brýle,  aby vše sedělo jak má. Při předání brýlí vše vyzkouší jak sedí a není žádný problém když potřebujete přitáhnout šroubek, upravit postraničky, vyčistit vše hned na počkání a ještě s úsměvem.

Jana Vítková

První brýle pro dceru

Navštívili jsme obchod na doporučení kamarádky a jsem spokojená. Skvělý přístup, paní poradí, vysvětlí, ukáže a doporučí, co je nejvhodnější. Dcera dostala první brýle a s nadšením zkoušela. Za mě super přístup a mohu doporučit dál!

Petra Růžičková

Nejlepší optika

Nej optika. Jezdím z Prahy pro jedinečný výběr a kvalitní služby ve spojení s velmi příznivými cenami.

5j

Ukázky doplňků z naší optiky

Napište nám

Máte-li dotaz, jsme tu pro vás.

...

...

11 + 6 =

This is default text for notification bar