Jak využít benefitní programy na nákup brýlí?

Čvc 21, 2023 | brýle pro děti, dioptrické brýle, sluneční brýle, sportovní brýle

Pořídit si nové brýle dnes nepatří mezi nejlevnější záležitosti, a tak každá možnost, jak ušetřit, je samozřejmě vítaná. Může se vyplatit využít benefitní programy, které nabízí některé oční optiky a které mohou významně snížit náklady spojené s pořízením nových brýlí. Naše optika podporuje hned několik benefitních programů. Zjistěte, jestli v některém z programů jste a jak je můžete využít.

Bylo by to opravdu krásné, kdyby nám stačily jedny brýle na celý život, které si pořídíme jen jednou, a pak už nikdy nemusíme řešit další. Bohužel většina z nositelů brýlí, je však musí čas od času vyměnit, protože i parametry jejich oční vady se mění. Většinou se ale jedná o zásah do rozpočtu, protože brýle ani obroučky na ně nejsou zrovna levné. Benefity z různých programů vám mohou v našich optikách, které spolupracují s programy, celkovou cenu snížit a pomůžeme vám tak ušetřit peníze.

DIOPTRA OPTIK A BENEFITY

Naše optika dioptra optik je renomovaná oční optika, která si zakládá na kvalitě poskytovaných služeb a širokém výběru slunečních i dioptrických brýlí značek Gant, Oakley, Polaroid, ray Ban, Tom Ford a Tommy Hilfiger. Při výběru nových brýlí můžete výrazně ušetřit, protože spolupracujeme s různými benefitními programy, které zákazníkům přinášejí výhody a slevy při nákupu brýlí.

Náš benefitní program akceptuje: Benefity, FKSP, SENIOR PASY, Benefit Plus, Edenred, Sodexo a UP – Gallery Beta. Při jejich využití je důležité se informovat o podmínkách a slevách, které jsou k dispozici v rámci daného programu. Na všech našich optikách vám poskytneme podrobné informace a odpovíme na všechny vaše dotazy.

Výhodou využití benefitních programů je, že umožňují získat brýle za nižší cenu nebo se podílet na jejich zaplacení pomocí příspěvku od zaměstnavatele nebo pojišťovny. Programy se často vztahují na různé skupiny lidí, jako jsou zaměstnanci firem, studenti, důchodci nebo pojištěnci zdravotních pojišťoven.

Nevíte si rady, jak využít benefitní program? Ozvěte se nám a rádi poradíme.

This is default text for notification bar