JAK OČNÍ OPTIKA MŮŽE POMÁHAT I TAM, KDE BRÝLE NEPOMOHOU?

Led 2, 2024 | dioptrické brýle

Jsme hrdým sponzorem Tyfloruristického oddílu Praha a společně jsme se rozhodli podpořit nezapomenutelný pobyt u moře pro skvělou skupinu lidí, kteří si zaslouží každý okamžik radosti a dobrodružství.

Rozšíření smyslových zážitků

V oční optice jsme často svědky toho, jak brýle mohou být zázrakem pro mnohé, ale ne pro všechny. Právě proto jsme se rozhodli vykročit za hranice a podporovat Tyfloturistiku. Chceme být tím světlem v temnotě pro ty, pro které brýle nejsou optimálním řešením.

Rádi pomáháme tam, kde víme, že brýle nejsou tak efektivní, a to právě u těch, kteří se věnují tyfloturistice. Pro ně je cestování do neznáma větší výzvou, než si mnozí z nás dokážeme představit. A právě zde vidíme příležitost přinést světlo do jejich života, a to doslova i metaforicky.

Dělání radosti při poznávání nových zážitků

Naše vášeň pro oční optiku nám ukázala, že vidění není jediným způsobem, jak poznávat krásy světa. Pro Tyfloturistický oddíl znamená cestování k moři poznání krásy a relaxu jinými smysly. Je to spojení zvuků vln, vůně soli ve vzduchu a dotyk hladiny moře.

Díky našemu oboru chápeme sílu smyslů a rádi přispíváme k tomu, aby každý mohl objevovat svět novými způsoby. Pro nás je důležité podporovat iniciativy, které jdou za rámec klasického vidění a Tyfloturistika je jednou z nich.

Věříme, že společně můžeme zažít více. S Tyfloturistikou se snažíme nabízet nejen finanční podporu, ale také podporu při vytváření nezapomenutelných vzpomínek pro všechny zúčastněné. 🌈👓✨

OčníOptika #TyfloTuristika #Smysly #Podpora #DobrodružstvíSmyslů

This is default text for notification bar