SAMOZABARVOVACÍ ČOČKY – PŘIZPŮSOBÍ SE VAŠEMU ŽIVOTU

Bře 27, 2024 | dioptrické brýle, sluneční brýle

Rozšíření smyslových zážitků

Ať už cestujete po městě, nebo po horách a je vás životní styl aktivní, tak není čas na to zpomalit. Se samozabarvovacími brýlovými čočkami Sensity se už nemusíte trápit výměnou brýlí, abyste chránili svoje oči pokaždé když dojde ke změně světla. Čočky totiž nabízí výhody dioptrických brýlových čoček a zároveň UV ochranu slunečních brýlí, a vy tak můžete mít v podstatě dvoje brýle v jediné obrubě.

Praktičtější a pohodlnější

Samozabarvovací čočky Sensity jsou praktické a komfortní a jsou schopné přizpůsobit se vašemu životnímu stylu. Při vystavení slunečnímu záření se z čirých promění na tmavé a ve vnitřním prostředí se zase odbarví do čiré podoby abyste viděli jasně. S řadou Sensity od značky HOYA získáte výhody brýlí 2 v 1, aniž byste museli dělat kompromisy, co se týče kontrastu a vnímání barev. Garancí je také kvalitní UV ochrana.

Výběr z krásných přírodních barevných variant



Trávíte hodně času venku? Stává se vám, že při jasném světle mžouráte?
Brýlové čočky Sensity se přizpůsobují intenzitě světla a nabízejí následující výhody:
– Pohodlné vidění za jakýchkoli světelných podmínek
– Konzistentní funkčnost v různých klimatických podmínkách a regionech a bez ohledu na počasí
– Výběr z pěkných přírodních barev
– Ochrana před UV zářením
– Jasné vidění bez ohledu na intenzitu světla
– Menší oslnění

Zjistěte, které čočky Sensity jsou pro vás ty pravé a zastavte se na některé z našich optik. Rádi poradíme a provedeme výběrem těch pravých samozabarvovacích čoček pro vaše oči. Doporučujeme také sledovat naše akce, kde je možnost během roku pořídit tato skla za férové ceny.

This is default text for notification bar