Sluneční brýle trendy 2023

Dub 20, 2023 | sluneční brýle

V letošním proběhnulo již několik módních přehlídek a výstav, a zdá se, že jsme schopni vyčíhat trendy slunečních brýlí pro rok 2023. Na některé z nich jsme se zaměřili a rozhodnuli jsme se do nich zasvětit čtenáře, kteří mají ráda trendy sluneční brýle s kvalitní UV ochranou.

BAREVNÁ SKLA

Sluneční brýle s odstíny barevných skel budou populární, jako například skla v odstínech růžové, fialové a modré.

ČÍM VÍC RÁMŮ, TÍM VÍC TRENDY

Extravagandní rámy se budou letos nosit velmi houževnatě a nezaostanou ani rozličné tvary a typy rámů, včetně velkých kulatých rámů, různých geometrických tvarů a asymetrických tvarů.

MÓDA RUKU V RUCE S OCHRANNÝM UV FILTREM

Lidé si budou letos ještě více uvědomovat význam ochrany očí před slunečními paprsky a jejich vyhledávání bude směřovat touto cestou, kdy vedle krásy s nádherou bude vyžadovat také kvalitní vyšší UV ochranu, jako jsou polarizační nebo fotochromatické skla.

RETRO STYL

Retro styl se bude držet trendů, jako jsou velké a kulaté sluneční brýle a Wayfarer styl.

EKOLOGICKÉ MATERIÁLY

Přidejte si další položku do šatníku EKO módy a pořiďte si sluneční brýle z EKO materiálu. Větší důraz se bude klást na udržitelnost a ekologické materiály při výrobě slunečních brýlí, jako jsou bambusové nebo recyklované plastové rámy.

Značky, na které se v těchto ohledech letos lze zaměřit, jsou například Woodys, Etnia Barcelona, Woow nebo Marciano. Tyto a další značky jsou v široké nabídce připraveny na některé našich poboček. Stačí se jen na některé z nich zastavit a omrknout.

Tyto trendy jsou však ovlivněny mnoha faktory, jako jsou preference spotřebitelů, sezóna a geografické faktory, takže je možné, že se mohou lišit v závislosti na konkrétním trhu.

This is default text for notification bar